Avatar uživatele
hanny 2

Co děláte pro to,aby se vám v těch vedrech dobře spalo?

Já používám ICE gel,který si natřu různě po těle,příjemně to chladí a než to přestane působit,tak usnu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? GM, Berušinka, kapka, flodur, hanulka11, barnajka, uznevim8, anonym před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

To by mě také zajímalo.
Jedna možnost je sex – hezky se vyřádit, pak oba padnete a usnete – to už nebudete řešit horko =D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sandy

Tohle mě naštěstí netrápí. Bydlím ve starém domě, kde díky silným zdem to je přes den jako by byla zaplá klimatizace – v největších vedrech tu máme i o osm stupňů míň než je venku a v noci mám díky tomu klid.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

V první řadě na léto měním duchnu za deku. Nebo ještě líp – přikrývám se jen samotným povlečením, ideálně nějakým chladivým :) Vím, že vůbec nejlepší by bylo spát úplně bez přikrývky, ale já nevím – asi já jsem nějaká divná, ale já i v tom největším parnu potřebuju být aspoň částečně přikrytá! Cítím se tak víc „v bezpečí“ – bez deky si připadám jaksi zranitelná :))
Ještě než vlezu do postele, zchladím si proudem tekoucí studené vody vntřní stranu zápěstí (tam kde to tepe). Chlad se rychle roznese po těle, ale efekt bohužel moc dlouho nevydrží :(

U mě je hlavní jedna věc: usnout! Jak jednou usnu, většinou spím až do rána – spíš než horko mě vzbudí komár :))
No a když je úplně nejhůř a usnout nemůžu a nemůžu, podle nálady/možností volím jednu z variant: buď nespím vůbec a průběžně se chladím vnitřně (ledovým čajem/vodou)… a nebo si jdu ustlat na balkon :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Před spaním, kdy se venku teplota ochladí tak na 20 °C otevřu dokořán všechny okna a nechám je takto až do rána. Přes den okna mám zavřené, aby dovnitř nešlo teplo z venku. V noci při bouřce je to ale jak při bojovém poplachu. Honem vstát a rychle vše pozavírat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Chodím spát pozdě – takže odpadnu, ani nevím jak. Akorát se mi pak ráno těžko vstává :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Teď v těchto vedrech spím nahá, ale stejně to nepomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

mám celou noc puštěný ventilátor a stejně pořád trpím protože bydlíme pod střechou a to je fakt sauna ve dne v noci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já ležím do půlnoci u notebooku, potom se hezky zachumlám do polostudené duchny a spím jak přibytý :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SINGO

Namočím si triko do studené vody a obleču, chladí – spokojenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

před spaním studená sprcha a neutírám se , tak jako to dělám když jsem v horkém Řecku . Zalehnu a jelikož máme kamenný barák tak tu není zas až takové vedro. Jistí to velmi slabá přikrývka. Ale někdy je spíš vedle než ,abych se s ní přikryla.A otevřené okno , nyní už je v noci příjemně chladněji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek