hanny 2

Co děláte pro to,aby se vám v těch vedrech dobře spalo?

Já používám ICE gel,který si natřu různě po těle,příjemně to chladí a než to přestane působit,tak usnu.

Nejlepší odpověď
Berušinka

To by mě také zajímalo.
Jedna možnost je sex – hezky se vyřádit, pak oba padnete a usnete – to už nebudete řešit horko =D

Další odpovědi
Sandy

Tohle mě naštěstí netrápí. Bydlím ve starém domě, kde díky silným zdem to je přes den jako by byla zaplá klimatizace – v největších vedrech tu máme i o osm stupňů míň než je venku a v noci mám díky tomu klid.

barnajka

V první řadě na léto měním duchnu za deku. Nebo ještě líp – přikrývám se jen samotným povlečením, ideálně nějakým chladivým :) Vím, že vůbec nejlepší by bylo spát úplně bez přikrývky, ale já nevím – asi já jsem nějaká divná, ale já i v tom největším parnu potřebuju být aspoň částečně přikrytá! Cítím se tak víc „v bezpečí“ – bez deky si připadám jaksi zranitelná :))
Ještě než vlezu do postele, zchladím si proudem tekoucí studené vody vntřní stranu zápěstí (tam kde to tepe). Chlad se rychle roznese po těle, ale efekt bohužel moc dlouho nevydrží :(

U mě je hlavní jedna věc: usnout! Jak jednou usnu, většinou spím až do rána – spíš než horko mě vzbudí komár :))
No a když je úplně nejhůř a usnout nemůžu a nemůžu, podle nálady/možností volím jednu z variant: buď nespím vůbec a průběžně se chladím vnitřně (ledovým čajem/vodou)… a nebo si jdu ustlat na balkon :D

suaeda

Před spaním, kdy se venku teplota ochladí tak na 20 °C otevřu dokořán všechny okna a nechám je takto až do rána. Přes den okna mám zavřené, aby dovnitř nešlo teplo z venku. V noci při bouřce je to ale jak při bojovém poplachu. Honem vstát a rychle vše pozavírat.

baghira

Chodím spát pozdě – takže odpadnu, ani nevím jak. Akorát se mi pak ráno těžko vstává :)

Martina S.

Teď v těchto vedrech spím nahá, ale stejně to nepomáhá.

salsa verde

mám celou noc puštěný ventilátor a stejně pořád trpím protože bydlíme pod střechou a to je fakt sauna ve dne v noci…

anonym

já ležím do půlnoci u notebooku, potom se hezky zachumlám do polostudené duchny a spím jak přibytý :)

SINGO

Namočím si triko do studené vody a obleču, chladí – spokojenost.

hanulka11

před spaním studená sprcha a neutírám se , tak jako to dělám když jsem v horkém Řecku . Zalehnu a jelikož máme kamenný barák tak tu není zas až takové vedro. Jistí to velmi slabá přikrývka. Ale někdy je spíš vedle než ,abych se s ní přikryla.A otevřené okno , nyní už je v noci příjemně chladněji.