verka

Co děláte, když nic neděláte?

Jste rádi sami a jak trávíte nicnedělání?

Nejlepší odpověď
anonym

až nebudu nic dělat budu mrtvá,jsem činorododá,tak si vždy nějakou práci najdu,když chci odpočívát vrtám se na zahradě,nebo jdu na procházku

Další odpovědi
panenka

Ano občas jsem ráda sama, protože mám ale děti tak si to mohu dovolit být sama odpočinout si a věnovat se svým věcem až večer.Svůj volný čas trávím tak že si doma pouklízím,pos­louchám své oblíbené písničky,vypíši si svoje papíry,učím se němčinu,a taky jsem zde na Odpovědích.

led

Keď nič nerobím, sú len dve varianty:
nežijem – toto nie je pravda
spím – toto je pravda

iceT

Kdyz jsem sama a nemam nic lepsiho na praci, tak pustim nejaky film jako kulisu a vytahnu vystrihane recepty a tridim je,lepim,zakla­dam,vypiju k tomu spoustu kavy.
Jen me potom docela boli zada,protoze se u toho hrbim a vubec u toho sedim spatne.

quentos

furt něco dělám ;{)> ale když náhodou nic nedělám, poslouchám aspoň muziku

Sára8

Jsem velice ráda sama,protože v naší rodině je nás až moc.A v nicnedělání nejradši jen ležím dám si mobil pod polštář pustím si klavír a studuji každý ton,který je tam pronesen.