Co děláte, když máte pocit, že na vás všichni kašlou? Kdybych ssebou někde sekla, našli by mě nejdřív za 2 týdny.

Necítím se v depresi, jen ty lidi v mém okolí…

Nejlepší odpověď
vecernice

Na mě možná všichni kašlou,ale našli by mě určitě dřív,protože není hodina,aby někdo neotravoval a na víc mám dva pejsánky a ti by se ozvali.Faktem je že je mi někdy hodně blbě a vypadá to,že je to všem jedno.Budeme tedy doufat,že na nás všichni nekašlou.

Další odpovědi
panenka

Já bych si pustila pěknou muziku,zašla bych si někám na procházku a snažila bych se myslet na pěkné věci.Popřípadě bych si vyrazila někám s kámoškama

poa.li

Ať to tak je nebo není, sami sobě zůstáváme. Alespoň tím si jistí být můžeme..

alexandra

Já si taky myslím,že by mě našli až by měli doma hlad.Bylo by dobré někam na 14dní odjet,aby si nás více vážili.Ono by jim to stejně ale dlouho nevydrželo.To je úděl ženských.Já to řeším tak,že až toho mám plné zuby,tak si jdu něco hezkého koupit.

venkovan

Něčím takovým si moc zatěžovat hlavu nemá smysl. To zdánlivě lhostejné okolí není zas tak lhostejné jak se nám jeví.
Horší je to ale v situaci, když člověk opravdu sám žije a okolí ho navštěvuje ve větších periodách a nebo u lidí kteří sami nebo převážně sami pracují a pohybují se v nenaštěvovaném terénu.

hanulka11

tak také věci si vůbec nepřipouštím

Kukucz

To je docela normální, u většiny lidí funguje „sejde z očí sejde z mysli“ a dokud nic nepotřebují, tak si na vás nevzpomenou. Na druhé straně je třeba se zamyslet, jestli to náhodou není i naopak. Jinak já se v takových chvílích třeba začtu do nějaké dobré knihy nebo si stáhnu do telefonu svou oblíbenou hudbu a udělám si výlet do přírody – nějaké odlehlejší části. Tam totiž člověk zapomene, že vůbec existují jiní lidé;D