Avatar uživatele
dust8

Co děláte, když jste bez nálady?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Zvidatel, jsemjá před 1479 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Občas se to zřejmě stane každému.

Vždy si vzpomenu na slovo Jiřího Korna z jedné jeho písně. Několikrát jsem ji zmiňovala.

„Jednou je hůř, jednou je líp,
život Tě nejednou povznes i skříp.
Jednou jsi nic, jednou jsi král,
zbývá jen jediné – táhnout to dál.“

--

Dnes je dnes, zírra bude líp. Jdu se projít, začnu uklízet či mýt okna. Nebo si přečtu nějakou „oddechovou knížku“, nebo si pustím hudbu. Pomáhá i hodně světla, slunce atd.

Dám si čtvereček hořké čokolády, nebo nějaké ovoce.

Ale platím, pozor na alkohol, dobře se v něm plave, takže je možné se v něm utopit a bude hůř.

Pokud to jde, tak je dobré mít vykotlanou vrbu a svěřit se – sdělená bolest je poloviční, sdělená radost se násobí,.

Obecná rada neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nestává se mi to, leda po flámu. Většinou si pustím hudbu. Spíš mě namíchne přiblblá sousedka, která se v 6 hodin snaží zatloukat cosi do zdi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Půjdu na procházku, zahraju si hru na tabletu, zhlédnu gameplay nebo se kouknu na zajímavý článek na internetu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Najdu si náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vždy mám nějakou náladu, a pokud neni taková jakou právě chci, tak si ji zlepším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Když jsem bez nálady, zajdu tady na web, hned mi je veseleji a náladu mám na rozdávání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud to potřebuji, tak se umím do nálady dostat. Vzpomenu si na něco, kdy jsem byl v dobré náladě a jednoduchým způsobem si vytvořím požadovanou náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zvidatel

Jdu číst, cvičit, běhat nebo se projít, pracovat anebo spát – když už jsem fakt šíleně bez nálady anebo moc negativní.
Pustím si hudbu. Ale kolikrát to nepomůže, protože když je mi vážně na nic, tak si schválně pouštím takovou „depresivní“ smutnou hudbu, která ty moje negativní emoce ještě podporuje. :D

Upravil/a: Zvidatel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jdu sem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek