Tříska

Co dělat v Berlíně?

Chystáme se s přáteli na cestu po Evropě a uvažujeme, že se pojedem podívat do Berlína. Co by mě, 21-ti letého mladíka mohlo v Berlíně zajímat?

Nejlepší odpověď
fcoop

http://www.tu­ristika.cz/mis­ta/berlin

Další odpovědi
elektrikář

Berlínské pivnice, vyhlídková věž. Je to staré mněsto je tam spousta památek.Diskotéka záleží co vás zajímá Podívejte se do turistického průvodce jde pujčit v knihovně.

turistika.cz

Tady ještě jeden tip na soutěž o pobyt v Berlíně, pro 21letého mladíka 🙂

Zdroj: www.akce.cz/sou­teze/detail/id/16

cubulka

No, chodit po památkách a čerpat dovednosti.

anetteline

V Berlíně jsem teď byla a co nás fakt dostalo, tak to je tamější technický muzeum, který je proti pražskýmu ohromující. Další ohromující věcí bylo víkendový kalení – je tam čtvrť (bohužel přesně nevím název, někde u Oranierstrasse), kde jsou samý bary/hospody/ka­várny a není to daleko od komlexu starejch továren, který jsou přetvořený na taneční kluby, ve kt. to žije tak od jedný v noci až do rána. Pak taky doporučuju navštívit Tacheles (umělecký „squat“) než ho zbořej.