arygnoc

Co dělat s touto kartou?

dnes jsem omylem dal do bankomatu kartu, kterou používám málo a zadal běžný pin (který byl samozřejmě špatný) a zopakoval to.
vyhodilo mi lísek, že jsem opakovaně použil nesprávny pin (na další kartě s oním pinem jsem to zvládl).

co teď s tou kartou?
Doplňuji:
no právě, občas tu kartu potřebuji, i když skoro všechny transakce mám pod palcem přes internetbanking.

banka mi vydá novou kartu nebo jen resetuje moje špatné zadání a karta je opět funkční?

Nejlepší odpověď
www

Pokud ji potřebuješ, kontaktuj její banku a dej to do pořádku. Jestli ne, zničit.
Doplňuji:
Banka ti řekne vše, co my dva nevíme. Taky mají co banka jiný postup.

Další odpovědi
žolik

nic za tři dny můžete jít vybírat,nejste sám je důležité pin mít někde napsaný,třeba na ruce když na to příjde.Banka to zablokuje a třeti den odblokuje.pokud ten pin nemáte je dobré si tam zajít.

Zdroj: žolík