Vllll

Co delat s fretkou kdyz jedu na dovolenou

Zdravím. Uz dlouho chci fretku, ale rodice mi ji nechteji dovolit. Jeden z duvodu je, ze si mysli, ze uz by jsme nemohli jezdit na dovolenou. Nevite nekdo, jak poradit?

Nejlepší odpověď
Mravenec

A co kamarádi, kamarádky ze školy? Ti by třeba ocenili získat na týden zvířátko, o které by se mohli starat.

Další odpovědi
elkon

Můžeš ji brát sebou. Vždy je něco pro a proti, to si musíš rozmyslet. Třeba se domluvit s někým, kdo ji pohlídá. Babičky a pod.

marci1

Fretky si hlídají vzájemně fretaři. 😄
http://forum.fret­ky.cz/zeptejte-se-na-cokoliv/kam-s-fretkou-kdyz-jedeme-na-dovolenou-t450.html

da ny

Samozřejmě.
Zvíře s sebou, nebo zůstat doma! Tak to je!!!
„Výhodu“ má ten, kdo má hlídání (sourozenci, strýčkové/tety, prarodiče, kamarádi apod.)
Někdo strčí psa do psího hotelu, kam se dá „odložit“, na hlídání (sza poplatek) fretka u vás netuším.

Randomčlověk

Tak mohli by ti ji pohlídat kamarádi, nebo tak. Nebo ji můžeš zkusit vzít s sebou, ale pokud vím, tak do letadla by asi fretka jen tak nemohla…