Shuffle

Co dělat když žleva pořád kouše?

Dobrý den,máme suchozemskou želvu asi 5 roků,pořád nás kouše do nohy,je jedno koho,celkem to začíná bolet a nechce s tým přestat,můžu ji dát na druhou stranu pokoje a za chvíli je u nohy.
Doplňuji:
Samozřejmě má i teárku ale musí se přece pustit,potom náš kouše.

Nejlepší odpověď
Terryle

Dát ji do terárka… vám běhá želva po bytě? Já se o svou vždycky bála, že na ni šlápnu…

Další odpovědi
Drap

Nabízíse hned několik řešení ?

1. želví polévka
2.vytrhat jí zuby
3. pořád a pořád uhýbat

arygnoc

zkuste náhubek pro želvy.

že neexistuje? hm (kdo tu sháněl nápady na podnikání?)…

Deli

Máme roky suchozemskou želvu – ve velkém prostorném terárku. Nepouštíme ji.
Jo – a nekouše.

Mucillinka

Polévka :D No my máme doma naštěstí vodní, ale jet to pěkná svi*nka, je pěkně mrštná a je na ní vidět, jako moc ráda by kousla, když jí šistíme akvárko.Přece jen želvy nikdy asi nebudou těmy klasickými domácími mazlíčky :D :D

elektrikář

CHce to do krmné dávky přidat maso. Cvrčky a červy.Hovězí

kapka

Drape, nejste Vy želví zubař? To musí být krásné povolání. Jak jdou kšefty? 😁