Rosie5

Co dělat, když zazvoní cizí muž za dveřmi?

Dobrý večer,
Jsem sama doma a před chvílí zazvonil zvonek. Podívala jsem se z okna a viděla jsem obyčejnou bílou dodávku. Za dveřmi stál chlap, který měl na sobě bílý plášť a v ruce balík. Když jsem po dlouhém váhání nakonec otevřela, říkal, že má balík pro Lucii Čekalovou. Já jsem řekla, že tu žádná Lucie Čekalová není, a on řekl: „Já vím, ale mám to sem doručit.“ Bylo mi to divné, protože nemáme kolaudaci, tudíž nemáme adresu a balíčky nám chodí na poštu. Tak jsem zabouchla a zamkla. Asi po 10ti minutách odešel a s někým volal. Odjel, ale já se teď bojím, mamka se vrací až pozdě večer. Poraďte mi prosím, co mám dělat, slyším divné zvuky…

Nejlepší odpověď
iceT

Příště neotvírat cizím lidem.

Další odpovědi
bolak

Zavolat mámě, zjistit jestli nezná nějakou Lucii Čekalovou, a povědět jí o příhodě s pánem v bílém plášti a bílé dodávce.

Třeba tě jen máma testovala, jestli neotvíráš cizákům, to víš, jezinky jsou sw*ně.

Lamalam

Neotvírej a volej policajty.

lexx

host do domu hůl do ruky

redy

Máš dvě možnosti – otevřít – neotevřít.
Já se přikláním neotevírat !

HonzikPernik

nepřeháněj, vše je v tvém mozku, namlouváš si to

Nechápavé

Utíkej k počítači a zeptej se tu..
.

ivzez

Vymýšlíš děj nové povídky?

Jestli to myslíš vážně, a opravdu jsi otevřela cizímu muži,
můžeš být ráda, že se ti nic nestalo.

Cizím lidem se zásadně NEOTVÍRÁ!!!

střevo

namaž si krk volejem aby to šlo rychle až tě bude podřezávat
anebo si rozmysli něco jinýho, ale riziko to je