Dzejkob

Co dělat, když Vás chytnou s nezletilou prostitutkou ..

.. a v kradeném autě?

Odpovědi
hanulka11

To už je pak zaděláno na víc problémů najednou.

led

Doporučujem preštudovať Trestný zákon.
znásilnenie nezletilej+krá­dež=zopár rokov natvrdo
PS.
nepomôže ani maska na tvári

anonym

To už pak vás budou mít na očích a to se zletilým prostitutem v ajnclíku.

venkovan

Řeknu: „Dobrý den pánové – hledám vás po všech míste a konečně jsem na vás našel. Kde jste byli? Máte pomáhat a chránit a já tady za vás dřu jak mezek.
Tak tady je ukradené auto které jsem našel na tom a tom místě a předávám vám i tuto nezletilou dívku. Mé jméno si psát nemusíte, napiště si to jako svůj zásah. Já jsem skromný, po slávě netoužím a diplomů mám doma už dost.“

Zdroj: pud sebezáchovy