Pendolino

co dělat když to žada matka,ktera se o dítě nestara a štve socialku proti nam a socialka je na jeji straně

Nejlepší odpověď
kropitko

Sociálka musí to co jim matka dítěte ověřit, jestli je to pravda, tím, že jí tam nepustíte si jí proti sobě jen poštvete.
Pokud máte pocit, že soc. pracovnice nepostupuje v zájmu dítěte, ale v zájmu matky, tak si stěžujte u její nadřízené a případně požádejte o výměnu soc.prc.