crissi

Co dělat když se zablokuje telefon?

Nastavil jsem si gesto na telefon, a bratr mi to zkoušel otevřít, ale zablokoval telefon. Vyžaduje to po mě účet google, a já si nepamatuju heslo nebo jméno. Co mám dělat, aby se to zpravilo?
Vím že můžu zajít do obchodu a zaplatit 200Kč, ale není i jiná metoda?
Doplňuji:
Všude píšou něco se SIM kartou, ale s tou nic není, a jak to myslíš napsat do googlu?

Nejlepší odpověď
www

Je to jednoduché.
Přečti si zde starší odpovědi na zablokovaný telefon 😁
No a rovněž můžeš zkusit stejnou otázku na Google.
Doplňuji:
Jednoduše použij zde, nebo Google heslo ‚zablokovaný telefon‘ a pak čti jen výsledky 😁
P.S: příště se ptej spíše ‚Jak hledat na internetu‘ 🙂

Další odpovědi
daniela100

musiš zadat kod:PUK ten máš napsaný na krabičce od sim karty

ptáč

Popletl gesto a telefon se po několika neúspěšných pokusech zablokoval? Gesto si pamatuješ? Kvuli bezpečnosti zadej gesto znovu až po hodině. Musí tam být delší časový odstup. U Nokie to bývala hodina. Při zadání bezpečnostního hes­la.