Angi-Shy

Co dělat, když se stěhuji, ale čekám balíčky na starou adresu?

Brzy se stěhuji, ale mám objednané balíčky které dorazí do dvou měsíců na adresu, kde jsem doted bývala. Co s tím jde udělat? Slyšela jsem, že jde na poště zařídit, aby se to přeposlalo na novou adresu, ale nevím co je na tom pravdy. Co jiného se v takovéto situaci jinak dělá?

Nejlepší odpověď
nyjono

Na poště není problém zadat novou adresu pro přeposlání. Už to mám vyzkoušené.
Cena cca 30 Kč.

Další odpovědi
Justin1

Před deseti roky jsem to taky řešil, na poště jsem si asi na tři měsíce zaplatil dosílání (Změna místa dodání, Dosílka).

Nassin

To přeposlání je jedna možnost a ta druhá je, že si necháš balíčky na poště uložit a po doručení tě pošta upozorní. Je docela možné, že tyto služby budou zpoplatněny…
… a nebo sděl odesílatelům změnu dodávací adresy. Máš na to 2 měsíce.

Arne1

Lze si zaplatit na poště přeposílání, je to na konkretní dobu za nějakou stovku.

xiperio

Pokud až do dvou měsíců. tak bych kontaktoval prodejce a nahlásil mu změnu mé doručovací adresy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

Arne1 > nějakou stovku? Platili jsme před měsícem 30 Kč.

Nassin

Ty nevíš, že ČP opět zdražovala?