OK Marcela

co dělat když mi sousedův pes běhá na zahradu dírou v plotě

Nejlepší odpověď
zjentek

Cokoli.

Například si můžete podat pac.

Další odpovědi
Savier

Zkusil bych tu díru zadrátovat. Hezký večer.

da ny

Plot opravte a klidně za bílého dne 😉
Není nic snazšího...... Pak se na buchty pes nedostane.
Nebo na ně nespěchejte, ať se Vám nesrazí. Nebo „neskutálí“. Mohly by se vydat na cestu, jako Koblížek. v pohádce O Koblížkovi.

cappuccino

Ja bych se asi prestehovala! Takova nehoraznost!

U nas souseduv pes pravidelne vyzira kocourovi misku. Vzdycky ho hezky uvitam a pridam par pamlsku. Jsme kamosi:)

orwell

Psi obvykle rádi běhají po cizím pozemku, je-li přítomna díra v plotě. 🙂 Pokud není, dokážou si ji někteří i udělat, zejména je-li oplocení zchátralé, nebo z pletiva neodolávajícímu zubům šelmy (oplastovaný hliníkový drát). Pokud není betonová podezdívka, mohou se i podhrabat. Měl jsem kdysi pejska, který by mohl konkurovat horníkům.
Co s tím? No, informovat souseda a snažit se o dohodu, tedy opravu plotu. Lze také problém řešit právně, ale víme, jak potom takové sousedské vztahy vypadají. Já bych preferoval tu dohodu se sousedem. Není-li to blbec, neměl by s tím být problém.

Michálek1245

Jednoduchá otázka? Čí je to plot? Pokud vás, tak si tu díru zadělejte. Pokud souseda, tak se s ním domluvte na opravě. Ono to fakt není zase tak moc složité. Jasně, hliníkové výplně plotů od https://www.plot-eshop.cz/ něco stojí. A nejen peníze, ale taky práci a čas. Ale jako jestli nemáte domluvu na tom, že vám sousedův pes nevadí, tak za ním jít a v klidu se s ním domluvit.