Co dělat, když mi dluží už měsíc výplatu?

Dobrý den,pracuji doma.Moje práce není náročná.Ale mám problémy,s mými výplatami.Každý měsíc musím prosit,aby mi zaplatily v termínu.A teď na výplatu čekám měsíc.Volám tam,slibují.Pro­volala jem spoustu peněz.Co mám, prosím dělat.Poraď te mi.Děkuji

Odpovědi
člověk

zaleží jakou máte smlouvu s firmou pro kterou pracujete,jinak uřad práce popřípadě inspektorát práce.

kobyla

Dobrý den. Poradím. Napište – vikovajirina@seznam.cz