Martin3

Co dělat, když mám každý ráno průjem?

Ahoj, posledni dobou jsem zacal vstavat brzy, abych stihal autobus na stredni skolu, ale vzdycky hmed jak vstanu, tak musim letet na zachod. Behem dne piju 2 l a jim i ovoce a zeleninu. Nevim, cim by to mohlo byt, ale prijde mi, ze kdyz jsem vstaval normalne treba v 8 nebo 9, tak to bylo vsechno v pohode, jen tedka, kdyz vstavam 6:15

Odpovědi
cappuccino

Muze to byt i ze stresu. Pro jistotu si s sebou ber do skoly zivocisne uhli, to zaludek trochu zklidni. 1–2 tabletky ti neublizi.
A kdyz ted vstavas drive, mel bys chodit drive spat. Casem se to muze uklidnit samo.
Kdyz to bude pretrvavat, navstiv lekare.

INRI

Pokud se problémy s průjmem nezlepší nebo se zhorší, je vždy nejlepší konzultovat tuto situaci se zdravotním odborníkem, který může provést další vyšetření a poskytnout přesnější rady a léčbu podle vaší konkrétní situace.

Rokio

Poraď se s praktickým lékařem. Ten tě pošle ke specialistovi.

Drap

Navštiv lékaře, pokud to přetrvává.