Convallaria

Co dělat, když má někdo pavouka v uchu a on nechce ven? šlo vy ho třeba utopit?

Nejlepší odpověď
Pájo

Ze zevního zvukovodu si pavouka vytáhne každý sám. Hluboko nevleze, bubínek ho zastaví.

Kdo už má pavouka v hlavě, měl by se obrátit na psychologa/psychi­atra.
V lehkých případech stačí vlídné slovo (http://skolas­testi.cz#4feba0d432b0d), v těžkých případech medikace a speciální péče… ;)

Další odpovědi
anonym

Utopit ? To ne, ale stačila by jedna dobře mířená s pistole.

Reezo

Těžko říct, jestli to zabere. Nejlepší je zajít si na ORL, kde se ti podívají do ucha a zjistí, co tam opravdu je. Někde jsem četl, že může hrozit to, že by pavouk mohl prokousat bubínek.

petrnaku

Zajdi raději k doktorovi. Těch ušetřených 30 Kč ti za větší průšvih nestojí..

Melkor

K doktorovi.

anonym

Jestli tam už není zabydlenej, jako tenhle brouk, …snad ne
http://www.you­tube.com/watch?v=-XAWU1i3gQ0

Děda Louda

To je běžná praktika. Patolog pak pavouka snadno vyndá z ucha.

zjentek

ladič: rána z pistole