Aquamen

Co dělat, když má kočka průjem?

Kočce jsem udělal černý čaj. Bude to stačit? Nebo jí mám dát něco jiného?

Nejlepší odpověď
pucipuci

Zamyslet se, co ji ho mohlo způsobit. Nedostala jinou kasičku či konzervu jako obvykle? Pokud ne, tak opravdu na veterinu, hlavně, pokud chodí ven. Tablety proti průjmu nestojí moc, myslím,že jsme za 3 tablety platili 45Kč. Jinak pak existuje pasta Probican, která upravuje zažívání a nám u průjmu pomohla. Když má náš stolici trochu řidší, hned mu dávám, moc mu chutná. Ale jednou měl hodně průjem a to už musely přijít na řadu ty tablety a změnili jsme pak granule za jiné.

Další odpovědi
beer

Černý čaj ti kočka pít nebude a i kdyby, pravděpodobně nepomůže.
Musíš rozhodně změnit její jídelníček a nahradit běžnou potravu třeba dietními granulemi, případně dušeným kuřecím (krůtím) masem bez kůže ap. Pokud to během 1–2 dnů nezabere, navštiv veterináře.
Více ve zdroji, další viz net.
Vet.praxe

Zdroj: http://www.ce­lysvet.cz/sia­macek-filipek?menu=clan­ky&sid2=379&sn=CO%20D%CC­LAT%20KDY%8E%20M%C1%20KO­%C8KA%20PR%D9JEM--prvn%ED%20pomoc%20p%F8i%­20pr%F9jmu

iceT

No to asi nebude. Spíš by to chtělo veterináře, obzvlášť pokud průjem u kočky trvá déle.

vanessa12

většinou je to žrádlem, že ji třeba něco prohnalo, tak jak člověka, jestli žere nějaké zbytky nebo venku třeba něco, já bych nějakou dobu hlídala co žere a dávala bych jenom granule, to by pak mělo být v pohodě poznat