Avatar uživatele
Aquamen

Co dělat, když má kočka průjem?

Kočce jsem udělal černý čaj. Bude to stačit? Nebo jí mám dát něco jiného?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pucipuci

Zamyslet se, co ji ho mohlo způsobit. Nedostala jinou kasičku či konzervu jako obvykle? Pokud ne, tak opravdu na veterinu, hlavně, pokud chodí ven. Tablety proti průjmu nestojí moc, myslím,že jsme za 3 tablety platili 45Kč. Jinak pak existuje pasta Probican, která upravuje zažívání a nám u průjmu pomohla. Když má náš stolici trochu řidší, hned mu dávám, moc mu chutná. Ale jednou měl hodně průjem a to už musely přijít na řadu ty tablety a změnili jsme pak granule za jiné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Černý čaj ti kočka pít nebude a i kdyby, pravděpodobně nepomůže.
Musíš rozhodně změnit její jídelníček a nahradit běžnou potravu třeba dietními granulemi, případně dušeným kuřecím (krůtím) masem bez kůže ap. Pokud to během 1–2 dnů nezabere, navštiv veterináře.
Více ve zdroji, další viz net.
Vet.praxe

Zdroj: http://www.ce­lysvet.cz/sia­macek-filipek?menu=clan­ky&sid2=379&sn=CO%20D%CC­LAT%20KDY%8E%20M%C1%20KO­%C8KA%20PR%D9JEM--prvn%ED%20pomoc%20p%F8i%­20pr%F9jmu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

No to asi nebude. Spíš by to chtělo veterináře, obzvlášť pokud průjem u kočky trvá déle.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vanessa12

většinou je to žrádlem, že ji třeba něco prohnalo, tak jak člověka, jestli žere nějaké zbytky nebo venku třeba něco, já bych nějakou dobu hlídala co žere a dávala bych jenom granule, to by pak mělo být v pohodě poznat

před 1254 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata