co dělat když jsem ztratil pin k mobilu

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Zadej 3× po sobě špatně PIN.. Pokud si si odložil všechny papíry, které jsi dostal při kupování SIM karty, najdi tam číslo PUK.. Zadej ho a zmáčnki OK, nebo křížek.. Potom zadej 2× po sobě nový PIN, který si sám vymyslíš a někam si ho zapiš a schovej, aby jsi ho nestratil..
Pokud ty papíry od SIMky namáš, skoč si na pobočku Tvého operátora a on Ti podle čísla Tvojí SIM karty nechá vystavit PUK.. Ten Ti příjde poštou domů cca do týdne..

Další odpovědi
hanulka11

asi bych volala operátora