panenka

Kde najdu puk

Dobrý den manželovi se vypnul mobil a dcera mu ho chtěla zapnout omylem 3 krát zadala špatné pin a ted se tam má zadat puk který já bohužel neznám můžete mě prosím poradit kde ho najdu?hledala jsem jeho krabičku od mobilu a v ní nic bohužel nemá.Dá se to prosím nějak udělat děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Připrav si číslo simky, je to na ní napsané a zavolej operátorovi.

Další odpovědi
led

PUK je napísaný na tom papieri, kde bola SIM karta. Ak ho nemáte, pomôže už len operátor.
PS
pomôcka ako sa nezablokovať:
po 2. chybnom zadaní vypnúť mobil. Po chvíľke znova zapnúť a možno znova skúsiť – pri vypnutí by sa mali chybné zadania vynulovať.

iceT

Puk by se měl nacházet na tom zbytku,kde se vyloupla sim karta,pokud to ještě máte.Jinak volat operátora,tam Vám puk sdělí,ale záleží který to bude operátor.U Vodafone například chtějí nějaké osobní heslo a pokud ho nemáte\neznáte,tak se budou ptát na ověřovací věci,jako komu se naposledy volalo,komu se volá nejčastěji,kolik tam máte kredit a jiné.Je to sice zdlouhavější,ale puk Vám řeknou.

hanulka11

já musela zavolat operátora, taky se mi to stalo

tom004

Volete operátora.