22aa

Jak vydržet v roušce během fronty asi 50 čekajících na přihlašování u dodavatele energií?

Dobrý den.
Byli jsme se strejdou čekat frontu u energií.
my jsme byli u čez a pavel u innogy.
Blbý právě je že innogy je zavřený a musí tam v pondělí a čez tam čekám fronty.
Může tam být i 50 lidí.
V roušce déle než 2 hodiny nevydržím.
Jsem autista.
I když jsem autista tak mi máma říká že musím mít roušku což je blbost.
Není to jako na svatbě že jsem mohl bez roušky.
Budu si to muset vyběhat tu žádost.
Jinak u čez na energiích zkolabuji.
Nechci dopadnout jak můj otec.
Prosím jak udělat abych v roušce být nemusel?
Není to jako na svatbě!
Děkuji.

Odpovědi
zjentek

Zde dobrá rada nad zlato. Tak si vezmi příklad ze mě – vůbec to neřeším. Zapálil jsem si večer svíčku a rozdělal oheň v odstavených krbovkách. Má to své výhody. Při příležitosti zvýšení cen elektřiny je možno uspořádat romantickou večeři při svíčkách například s přítelkyní, kamarádkou…

Tomáš1234

Na vybraných pobočkách ČEZu si můžeš zarezervovat termín. Pak už jen stačí dojít na čas :)

https://www.cez­.cz/cs/kontak­ty/kontaktni-mista-cez

GM

Co je to za hloupost? Proč stojíte ve frontě, když Jste nebyli u Bohemia en.? A i tak – nový dodavatel vás bude během pár dnů kontaktovat.

elkon

Taky to jde řešit telefonem. Ale proč to řešíte, když nejste u Bohemia Energy? Nechte to až nápor opadne, nebo to zkoušejte po telefonu.

Dochy

elkon: nevím jak to má 22, ale Bohemka ssebou bere i několik svých dceřinek (nebo co je to tam za rodinné vztahy) – třeba 3-e.

Petr222

Muj tata byl v bohemia energy kdyz byl na zivu