zjentek

Co dělám špatně při pokusu o objednávku?

Co při pokusu o objednávku dělám špatně?

Zde je link na stránky obchodu, kde si nedokážu objednat:
https://www.dan­kung.com/Gcon­tent/titanium-steel-enamel-tiger-hunting-slingshot_1904

Nevím, jak se komu odkaz zobrazí. Já nevidím košík, nic… prosím zaměřit pozornost na větu:

„Two options available with different price. Please select from the drop-menu“, nacházející se v description přímo nad tím velikým obrázkem praku…

KDE JAKO VIDÍM DROP-MENU? KAJ KLIKNOUT?

Tak se zeptám jinak- v následujícím linku NEMAJÍ VYPRODÁNO ;)

https://www.dan­kung.com/Gcon­tent/best-hunting-slingshot

Domnívám se, že zmiňovaný „drop-menu“ je okno či řádek nad košíkem, kde je skutečně na výběr ze tří typů nabízenýho produktu. Vložit do košíku se dá každý z nich, nic není out of stock, nebo jiný zádrhel. A otázka zní:

Jak a kde si tyhle jednotlivý typy tohoto sortimentu prohlídnu, než je strčím do košíku a zaplatím? To jen změním v podokně typ produktu a zaplatím, aniž bych získal jakýsi popis, obrázek poptávanýho zboží? Přehlédl jsem snad na stránce něco? nebo mně stránky nezobrazují správně? Děkůju ;(

Nejlepší odpověď
cochee

Zmíněný „veliký obrázek praku“ pod nápisem „Two options available…“ je Model A (nad obrázkem je napsáno: Below is model A.) Obrázek hned pod tím, prak na zeleném pozadí s hafem popisků psaných čajem, je Model B (Below is Model B těsně nad tímto obrázkem). Model A je vyprodán resp. není na skladě, Model B je k dostání za $22. Drop menu je kousek nad tím. Obrázek Modelu A je výše na stránce tentýž (prak v ruce s klávesnicí na pozadí) a pod tímto prvním obrázkem je text „material: Titanium Steel“ a těsně pod tímto nápisem je tlačítko, které je zmršeně naprogramováno, protože – alespoň u mě – text na tlačítku je z poloviny nečitelný, má moc velikou velikost. Nicméně tlačítko funguje, po kliknutí myší vyjede dropdown menu umožňující zvolit mezi modely A a B.

upr.: pardon, $22 je cena vyprodaného Modelu A. Model B je za $29,90. Ale to je jen tak na okraj oprava chybné informace, kterou jistě zjistíš sám, až najdeš to dropdown :)

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, já v chrome si dal „přeložit do jazyka čeština“, sroloval až dolu, kde jsem se dozvěděl, že maj vyprodáno a abych zadal mejl, že mne budou informovat …

marci1

Vyprodáno? (pod velkým obr. praku). 🙂

zjentek

Cochee, aktuální otázka, která mě zajímá, je obsažena v posledním odstavci doplnění mý otázky! Ale i tak dík za info, který je jasný snad každýmu ;)

cochee

Ale šak to píšu i v mojí odpovědi: obrázek pod „Below is Model A“ je Model A, obrázek pod „Below is Model B“ je Model B. Na tomto sajtu je tedy vidíš ihned, aniž bys měnil v dropdown menu. Dropdownem teď zvolíš A nebo B a dáš do košíku. Mimochodem teď to zkouším a stránka resp. celý server dankung.com je offline, vůbec se na to nelze dostat.