delabrutale

Co dělají se zvířaty ve Zverimexu, když se neprodají?

Co dělají ve Zverimexech se zvířaty, které se neprodají a nebo je nikdo nechce?

Nejlepší odpověď
Pájo

Ty menší si myslím, že skrmí přímo (hlodavce hadům apod.). Ty velké neprodejné asi nechají uratit…resp. nechají pojít a pak po upravě skrmí také. Je to jen další neetickej a smutnej kšeft! Nepodporujte!

Další odpovědi
Zplic

Pokud to nejsou velkoobchody, ale jen menší zverimexy, tak se o zvířata chovají hezky. Rybičky tam můžeš nechat jak dlouho chceš. Ani pavoukům a hadům nevadí stejné terárium. Znám majitele, který se bere papouška Žako sebou domů. A nemá zbytečně moc zvířat, když ví, že je stejně neprodá. Pokud se ale jedná o velké zverimexy, tak je jim to vcelku jedno. Hodí to do jiné klece a je uklizeno.

www

Záleží hlavně na majiteli obchodu, na tom jaký má ke svým chovancům i obchodu přístup.
Zkušený obchodník a chovatel pracuje tak, aby mu neupotřebitelní chovanci (obratlovci,vzácný hmyz ap.) nezbývali, případně je rozdá.
Ti ostatní to dělají všelijak; jen doufám, že jich není mnoho 😉

Emefej

Raději se neptej…