Co dělají provideři, kabelovky s těmi starými modemy co vyberou zpět od zákazníků?

Nejlepší odpověď
anonym

Každý provider může jinak, většinou je deponují do skladů s komponenty a náhradními díly, případně jsou ze zákona povinni ekologicky likvidovat.
Jestliže tě to skutečně zajímá a nehoníš jen tak vodu, je nejsnazší se zeptat přímo providera.
Vzhledem k tomu, že jsi tu jako anonym coby host, pokus se tak také chovat a vkládej dotazy do správné rubriky, v tomto případě buď sekce Hudba, film a TV, rubrika televize anebo Zábava o ostatní.
S aktualitami (k dnešnímu dni, jubilea, výročí, žhavá událost apod.), to nemá pranic společného.