zjentek

Co dělají klíšťáci mimo svoji zvýšenou aktivitu?

Málo aktivní klíšťáci.

Odpovědi
Drap

Čekají na vhodného hostitele, nebo na příhodnější podmínky. Jinak stále fungují jako nezaměnitelný článek potravního řetězce.

anonym

Já myslím, že hledají co nejlepší flek a ten si pak hájí před ostatními klíšťáky.
Mám, ale ještě pár dotázů na Drapa v diskuzi pod otázkou.

Kryšpín

Záleží také, zda jsou příznivci komunistů, neb kapitalistů, sociků, příp. chráněné družiny

anonym

Drap: Čekají jako bez pohybu? To se vůbec nepřesouvají? Jsou líný nebo naopak výborně taktizují?