scratcher92

Co dělá vlajka SRN na magistrátu?

Dnes jsem okolo poledne odešel ze školy a na Magistrátu města jsem si všiml, že místo vlajky EU je tam vlajka Německa. To samé i u vstupu před hotelem, který nemá nic společného s Německem. Zde byla nahrazena litevská vlajka. Děje se něco? (město Hradec Králové)
Doplňuji:
Emefej: Taky mě to napadlo, ale vyvěšovat německou vlajku místo vlajky EU a Litvy na dvou místech zároveň mi přijde divné. A pokud je to pravda, tak dost podlejzačné.

Nejlepší odpověď
Emefej

Nemáte v Hradci návštěvu z Německa?

Další odpovědi
marci1

Máte na Magistrátě zahraniční návštěvu. Máte je tam dost často a vlajky návštěv tam bývají. 🙂

Zdroj: http://www.hra­deckralove.or­g/hradec-kralove/vyznamne-zahranicni-navstevy

Agneta

Možné je ale i to, že 9. listopad (otevření zdi v Berlíně) je symbolem pro celý Východ a má se slavit :D