Rokio

Co dělá šestiletá holčička v devátém měsíci?

zdroj obrázku: pixabay.com

Nejlepší odpověď
marci1

Jde do školy, protože je září. 🙂

Další odpovědi
annas

Rokio,

odpověď jste mohl mít hned. Hádanka je několikrát na netu i s odpovědí už od roku 2009.

„Co dělá šestiletá holčička v devátém měsíci? Jde do školy, protože je září.“

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Co+d%C4%9­Bl%C3%A1+%C5%A1es­tilet%C3%A1+ho­l%C4%8Di%C4%8Dka+v+dev%C­3%A1t%C3%A9m+m%C4%9Bs%C3­%ADci%3F

Že by marci1 byla autorkou vtipu a odpovědi na něj a vložila to na net?

quentos

To jednou za čas vykopeš starej fór a snažíš se tady na něm nahonit body?

Hufnágl: já je coby zlatý už nepotřebuju, takže opět dementní kec mimo mísu…

da ny

Třeba:
„Šestiletá holčička dala rodičům lekci z výchovy. Co jim řekla?“

Více na https://super­mamy.maminka.cz/cla­nek/pro-zeny-super-mamy-vychova-a-skola/546750/ses­tileta-holcicka-dala-rodicum-lekci-z-vychovy-co-jim-rekla.html?ut­m_source=super­mamy.maminka.cz&ut­m_medium=copy"

briketka10

Čeká s Tebou dítě:) Bude rodit

Hufnágl

Tak ten jsem neznal… a odpověď Marci1 je vtipná a správná.
P.S. quentos, ty se nemusíš honit za body, ty je máš jisté!

Lgee

suka, funde luka.