Michal Kole

Co dělá plavčík v plaveckém bazénu,když se nikdo netopí kromě toho že sedí u bazénu,v kukani? To se nudou dloube v nose?

Odpovědi
www

Po celou dobu má v náplni práce kontrolovat dodržování pravidel pro provoz lázní (koupaliště) zákazníky.
Praxe

M.

A co by bylo, kdyby tam ten plavčík dělal a někdo se topil?
Jinak také dodržuje pořádek – zákazy skákání do vody, žádné shazovaní, pokud někdo uklouzne na podlaze apod.
Opravdu tam není jen pro zábavu a pokud si myslíš, že tu práci jen proto dělá, tak má většinou druhé zaměstnání, tímhle by se určitě neuživil.

♥♥♥

Nemysli si, že to má snadné, i když máš menší pravdu, zažila jsem, že plavčík zachránil dítě, jinak dobrá otázka :)

hanulka11

plavčík tam neloví jen topící se – má na starosti celkově dění v bazénu
Doplňuji:
a nejen v bazénu i jeho přilehlých místech

honza19hk

Co já vím dost sledují televizi.

HakitoCZ

Dloubání se v nose na plný úvazek.
Profesionální v-nose-se-dloubač.

Kde to můžu podepsat?

elektrikář

Pla
Doplňuji:
Plavčík má na starosti odběr vzorků vody. malé zkoušky jinak se to posílá do laboratoře, Drhnutí dna bazénu, doplňovat chlor a jiné přípravky na kvalitu vody. Přidávat činidlo které reaguje na moč. Čistit vypouštěcí mřížky. Sedět na bydýlku není žádná maličkost doslova předvídat co který trouba udělá kdo koho schodí do bazénu a hlavně musí mít zdravotnický kurz První pomoci, vědět co dělat než přijede sanita s lékařem.