Starmen

Co dál po předání kytky holčině

Zdravim , tak jsem záhadně zabouch do jedné pěkné holčiny v práci , tak jsem jí tedy koupil kytku ale nevim co dál když jí předám tu kytku, dát pusu , nebo mám já chtít po ní pusu ? Díky za rady , jsem úplný začátečník :/

Nejlepší odpověď
Lakeysha

tak samozřejmě záleží hlavně na situaci, pokud jí chceš dát kytku v nějaký běžný chvíli, co takhle jí pozvat následně na kafe, nebo někam jinam?…pokud jí tu kytku budeš dávat na uvítanou na schůzce, tak to dozajista vyplyne ze situace samo…atakdále. S tou pusou vážně brzdi, holku musíš dobývat, musíš jí dát čas zjistit, jestli tu pusu chce:-D

Další odpovědi
jpau

Nejsem přes todle odborník ale s líbačkou bych ještě brzdil… Jak se to říká, netlač na pilu?