Anonym...

Co chtít na Vánoce? (13–18 let). A jinak co koupit k Vánocům rodině, aby měla radost?

Máte někdo nějaký tip, co dát příbuzným na Vánoce? Nebo co si třeba přejete vy? Už se mě spousta lidí ptá co bych chtěla, tak byste mi mohli takto něco připomenout… Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Kepler

Jediným univerzálním návodem je naslouchat lidem v rodině a lehce přijdeš na to, co by se jim tak asi nejvíc líbilo, nebo po čem dokonce touží. Platí to jak pro dárce, tak pro obdarované.

Další odpovědi
Drap

Neznáme tvé příbuzné. Luxusním autem, nebo drahým šperkem zpravidla nikoho neurazíš. Já osobně bych si přál spoustu věcí. U některých vím už předem, že je určitě nedostanu.

ivzez

Anonyme,

to je úžasná nabídka! Ještě se mi nestalo, že by mi někdo nabídl,
že za mne koupí dárky k Vánocům pro mou rodinu, abych ušetřila.

Já samozřejmě tipy (nikoliv tYpy!!) mám, protože své příbuzné dobře
znám a vím, co je zajímá, i co by jim udělalo radost. Tipy někoho, kdo
je nezná, bych určitě „nezabodovala“.

A co chtít na Vánoce (cokoliv) nebo k Vánocům (dárek/dárky)?
Na Vánoce bych si přála sníh. Už několik let nebyly Vánoce bílé.
K Vánocům? To nechám na příbuzných, kteří mne znají, a vědí …

Kelt

Přej si klid a pohodu, žádnou honičku, stres. To je někdy penězi k nezaplacení a nic tě to nestojí. A přidej milý úsměv, poděkuj a nabídni se k nějaké domácí činnosti, úklidu, nákupu, umytí auta.

nyjono

Jestli nevíš, co chceš ( na vánoce) tak asi nic nechceš ani nepotřebuješ. Tak proč ti něco dávat?
A co tvé rodině? Jak to máme vědět, když nikoho z nich neznáme. OMG.
Stačí poslouchat a budeš vědět, co by kdo rád.

ivzez

PS:
Bylo by dobré si ujasnit, jestli ti je 13 nebo Vám je 18.