tencosepta

Co chtěl natočením filmu „Saló“ Pasolini sledovat?

Tahle „sranda“ se ke mě včera dostala a otevřenou hubu mám z toho ještě teď. Co chtěl tímhle fekálfestem ten zvrhlík Pasolini sledovat?

Odpovědi
a623682@drdr

Nic. Natocil si to pro radost. A jak nehezky dopadnul.
Nahodou docela dobrej film.

huxa

Natočil před tím Dekameron, asi chtěl pokračovat.
Natočil se mnohokrát Romeo a Julie, toto je trošku odvrácená strana slavných starých knih, přes to, jaká je to bichle, čte se velmi snadno 🙂
12 dnů sodomy je prostě klasika minimálně pro psychology a sexuology, kdy v ní Markýz de Sade stvárnil snad všechny úchylky. Od masochismu, koprofágie, pissingu a zakomponoval to do tehdejší doby, kdy ti stačilo mít prachy a nebo být kněz a mohl sis dělat cos chtěl.

kartar

Niekde som čítal,že v tomto filme je zobrazené,čo sa stane,keď slovo Boh nahradí slovo Moc.