huxa

Co si myslíte o šovinistickém egoistickém člověku, který přemýšlí jako zloděj a vrah a jeví známky homosexuality?

V mém okolí ho má každý rád, přestože se těmito vlastnostmi nijak netají, spíše chlubí?

Myslí si, že ženy jsou méně inteligentní než-li muži a víceméně jsou druhořadá stvoření…

Co bystesi pomysleli o šovinistickém egoistickém člověku, který přemýšlí jako zloděj a vrah a jeví známky homosexuality?

Nejlepší odpověď
anonym

Že je to Pumík?

Další odpovědi
zjentek

„V mém okolí ho má každý rád,“- tady jednoznačně vidíš, jakých vlastností je potřeba k tomu, abys mohl společensky spokojeně žít a jestli seš „přesně opačnej“, tak teď máš prostor k meditaci, co seš to sám za člověka a konečně s tím něco udělat

Šidlo

asi viem, na aký typ narážate…
no, bezcharakterný a zlý môže byť hocikto…
poruchu osobnosti môže mať tiež hocikto

mohol sa zblázniť zo strachu, že ho budú pre homosexualitu prenasledovať…možno má nejakú traumu s matkou (ale aj otcom) a preto neznáša a podceňuje ženy

takto sa často správa človek čo bol týrané dieťa/dieťa čo videlo ako jeden rodič týra druhého, šikanovaný…a preto je teraz tak agresívny (hoci len verbálne) a asi riadne slizký (má slabú soc. inteligenciu)…čo samozrejme jeho zlé správanie neospravedlňuje!

áno, typický český/slovenský zbabelec takýchto má rád…pseudo-sebavedomie a nedostatok hanby je silné lákadlo…vy sa radšej držte čo najdalej…nech si vás ani nevšimne

anonym

Sambička zdílí názor s úchylama v jednom jé…

anonym

„sdílí“

huxa

Zjentek-myslím si, že ty jej máš také rád 🙂

zjentek

kdyby ses raději zamyslel nad tím, co ti radím v odpovědi, možná by tady na webu bylo i rušno..

huxa

Dovolím si tvrdit, že tvůj příspěvek jsem pochopil 🙂

zjentek

nemyslel jsem „tým“ ..myslím přímo mraveniště!

zjentek

..ale jinak souhlasím s tvou tezí, že po svém všichni všechno chápeme