Mekel

Co byste si o takovém klukovi mysleli?

Dobrý den, jeden kluk píše po netu = cítí se cítí se inteligentně v Mensa gymnasium, tak ode dneška můžu být členem Mensy a taky vám můžu říct, že alespoň všichni spolužáci by mohli být taky, jak je to lehký…A skoro za pakatel 190-
Mám pro někoho dobrou a pro někoho neutrální a špatnou zprávu, přijímám návrhy ohledně mé volby VŠ. Chystám se na FJ FI ČVUT nebo Matfyz. Zprávy od těch, kteří nemají s těmito institucemi pranic společného, automaticky ignoruji!

Nejlepší odpověď
elkon

Hlouposti nečtu, je to ztráta času. Nevyzrálí jedinci plácají často hlouposti.

Další odpovědi
JežíšKristus

Neposlouchám hip hop.

dubraro

Že je možná inteligentní podle testu, ale jinak rozumu zatím moc nepobral.