ondra24

Co byste si koupili, kdybyste měli 100 mil. korun?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Neutratil bych z toho téměř nic, dokud bych se se nenaučil potřebné náležitosti, jak tyto peníze rozmnožit – reinvestovat. Ze začátku bych bych je použil na své zlepšení – rozšíření domácí posilovny a knihovny-studovny. :)

Později s dostatečnýma znalostma – založení několika podniků, investice a obchodování na burze.

Většině lidem by taková částka byla jen no škodu a myslím to vážně. Sami by si mysleli, že mají bůhvíco, a že už nikdy nic nemusí dělat – že jim to vystačí do konce života. Viz. osud těch, co vyhráli ”větší” částku v loterii – většinou do dvou let na tom byli hůř než před výhrou = potom,. co všechno utratili se většinou ještě i zadlužili…

Pro nakládání s takovou částkou to chce alespoň základní finanční gramotnost.

Výherci v loteriích a jejich osudy (youtube) – a to jsou jen ti známější:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QXgHXloZijs
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=q85Pk-Hi4Ao

Další odpovědi
nyjono

Dobrou kávu a dobrotu k tomu. Při pití té kávy se lépe přemýšlí, kolik peněz na co vynaložit.
A nebí to jen o tom něco SI koupit. Také lze něco NĚKOMU koupit.

Kepler

Domek na Bermudách a zbytek bych procestoval, vč. cesty kolem světa. Taky bych dal něco dětem a věnoval sponzorský dar některé nemocnici.

Drap

Momentálně bych potřeboval nějaký materiál. Tak bych ho nakoupil a potom by se vidělo.Při takové sumě bych jistě něco věnoval některým zájmovým sdružením a spolkům.

dubraro

Byt, abych měl na důchod kam jít.

zjentek

Nekupil bych se nic! U nas na Prajzske mit sto mega v polštařu je frajeřina! Se sto mega v duchně ma robota na zahradě plně odlišny náboj a ráz.

ivzez

Nic.

Kryšpín

Nic, daroval bych jej na státní dluh, poněvadž tam mám i svůj podíl, který jsem ovšem nezavinil