Spartaboy

Co byste dělaly s technologií na ovládání počasí?

Já bych 21.prosince vyvolal sněžení a 20. ledna by vše roztálo a začalo jaro. 10 června by začalo léto teploty by ale nepřesáhly 28 stupňů Celsia. 20. října by začal podzim teploty by neklesly pod 9 stupňů celsia až do 21.prosince kdy by klesly na mínus 7 a do 7 ledna by byly pod nulou.

Odpovědi
Kepler

Kdybych ji měl, byl bych multimiliardář. Některým státům bych dělal počasí na objednávku za tučný penis. Na jiné by bylo embargo, leda že by splnili mé politické a vojenské požadavky. Pro ČRdel zdarma.

da ny

Otázka je patrně jen pro ženy (dělaly) :D

Asi bych se do toho zdejší přírodě a ročním obdobím moc „nemontovala“, ale
se sněhem na Vánoce souhlasím :)
Odvrátila přírodní katastrofy (krupobití, uragány, velký mráz apod.)
Zavlažila, aby byla úroda v případě sucha.

Vojta24

s takovou technologií bychom měli vyřešený problém se změnami klimatu nadobro. Prostě bychom dopad klimatických změn kompenzovali pomocí téhle fiktivní technologie, pokud by dokázala regulovat množství různých plynů v atmosféře, což by asi dokázala, protože jak jinak by asi mohla ovládat počasí, … Otázkou je, co by se s touto technologií stalo dál ? Nejspíš by ji Rusko, Čína a malý nakvašený tlusťoch z KLDR okamžitě začali používat ke globálnímu vydírání vyspělejších zemí, stejně jako k tomu používali jaderné hlavice, z počasí by se stal nový nástroj budoucí katastrofické války :) Snad je nakonec lepší, že takovou technologii nemáme. Pozitivní vliv by zůstal nejspíš nevyužit a nakonec bysme se s její pomocí jen efektivněji vyhladili.

jsemjá

Léto bych dělal.

Hufnágl

Nevím co by dělaly holky, ale doba, kdy se poroučelo větru – dešti už pominula.

DandelioN

Dělal bych teplo, bo jsem teplomilný živočich.

anonym

Asi bych ovládal počasí.