pusinka50

Co byste dělali, kdybyste měli doma tohle dítě, ?

http://tn.nova­.cz/clanek/zde­seni-rodice-se-boji-syna-7-roste-nam-z-nej-masovy-vrah.html

Nedělali byste nic, žili byste roky ve strachu, až Vás nebo někoho jiného třeba opravdu zabije, nebo s ním chodili k psychiatrovi a dávali mu léky na zklidnění, nebo byste ho dali do dlouhodobé psychiatrické léčebny, nebo jak byste reagovali?

Nejlepší odpověď
Funna

nejspíš to poslední…není to moje dítě, tak se mi to píše lehčeji, ale.z článku vyplývá, že je to psychopat a jejich úplné vyléčení je docela problém…

Další odpovědi
zzzlatokopka

Takto nemocný člověk, potřebuje odbornou pomoc.

Ostatně co čekali? Dítě od feťáků s bio.. poruchou:-(((

anonym

Těžko na tohle odpovědět,ale léčení by měl určitě podstoupit a to důkladné.
Doma bych ho teda nechtěl ani za brambůrky.

marci1

Tohle dítě potřebuje bezesporu psychiatrické ústavní léčení. Znala jsem podobného chlapce a také jeho případ nešel řešit jinak. Bohužel by se mohlo opravdu stát, že se stane masovým vrahem. Těch případů je v dnešní době velmi mnoho a potom se řeší, proč nebyl hospitalizován, proč se neléčil, kdo za to může, ap. ☹

Pepa25

Nic proti, ale snažit se něco vyvodit z blábolu v bulváru pod titulkem „ďáblovo dítě“ …

pusinka50

Můj názor je také dlouhodobé ústavní léčení. Myslím ale, že léčit takovouto poruchu osobnosti nelze.