Avatar uživatele
pusinka50

Co byste dělali, kdybyste měli doma tohle dítě, ?

http://tn.nova­.cz/clanek/zde­seni-rodice-se-boji-syna-7-roste-nam-z-nej-masovy-vrah.html

Nedělali byste nic, žili byste roky ve strachu, až Vás nebo někoho jiného třeba opravdu zabije, nebo s ním chodili k psychiatrovi a dávali mu léky na zklidnění, nebo byste ho dali do dlouhodobé psychiatrické léčebny, nebo jak byste reagovali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, marci1, zzzlatokopka před 3301 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

nejspíš to poslední…není to moje dítě, tak se mi to píše lehčeji, ale.z článku vyplývá, že je to psychopat a jejich úplné vyléčení je docela problém…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Takto nemocný člověk, potřebuje odbornou pomoc.

Ostatně co čekali? Dítě od feťáků s bio.. poruchou:-(((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Těžko na tohle odpovědět,ale léčení by měl určitě podstoupit a to důkladné.
Doma bych ho teda nechtěl ani za brambůrky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tohle dítě potřebuje bezesporu psychiatrické ústavní léčení. Znala jsem podobného chlapce a také jeho případ nešel řešit jinak. Bohužel by se mohlo opravdu stát, že se stane masovým vrahem. Těch případů je v dnešní době velmi mnoho a potom se řeší, proč nebyl hospitalizován, proč se neléčil, kdo za to může, ap. ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Nic proti, ale snažit se něco vyvodit z blábolu v bulváru pod titulkem „ďáblovo dítě“ …

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Můj názor je také dlouhodobé ústavní léčení. Myslím ale, že léčit takovouto poruchu osobnosti nelze.

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek