Co byste dělali, kdyby se moci ujali komunisté?

Doplnění: Hypotetická otázka – ano, buď ji přijmete, nebo ne.
Upozorňuji, že komunistická strana není normální stranou jako jiné strany. Má za sebou totalitní minulost a diktaturu, která byla srovnatelná s jinými totaliníminrežimy. Tak je pro pořádek, kdo by tady chtěl zpochybňovat zlo komunistické politiky.

Nejlepší odpověď
zjentek

Sklapl / a uši a respektoval / a diktaturu proletariátu.

No nedals moc na výběr, to ti teda povím!

Rozhodně bychom šli do práce, to si kuř. Jakó, nebylo by zas až TAK NUTNÉ v tý práci pracovat, ale šli bychom do ní. A to všichni!

Další odpovědi
Butters_xD

Komunisté? Nikdy víc!

aliendrone

Odstěhoval / a bych se pryč!

Celkem by mne zajímalo, jak by vypadala tvá akce/činnost (po převzetí moci bolševiky), kterou dáváš jako anketní možnost „Komunisté? Nikdy víc!“ Nějak nwm, co si pod tím mám představit – to bys nadával nebo bys šel s lanem do lesa? ;) :D :D

elkon

Zaujmul / a smířlivý postoj.

Za prvé tu máš málo možností a za druhé, kolik je ti let, že tu plácáš ptákoviny. Myslím, že máš moc bujnou fantazii a minulý režim jsi nezažila.

dudu

Sklapl / a uši a respektoval / a diktaturu proletariátu.

Dříve bych si mohl zajít ztěžovat na lampárně, ale ty už jsou asi dnes zrušeny.

Lgee

Zaujmul / a smířlivý postoj.

anonym

Zjentku, nominace bez diskuze!

da ny

Otázku považuji za naprosto zbytečnou/nes­myslnou.
Hypoteticky nereálná možnost, s těmi několika %, se kterými jsou a mohli by být opět v parlamentzu.
Kdyby nebyly ryby v rybníce, byly by… jinde :)
Je to, jako kudy z nudy.....
Nedostatek množností pro odpovědi v anketě.

led

Akosi mi vaše reči pripomínajú typy ľudí:
kúzelníka – odpútava pozornosť hlasným krikom a jednou rukou, aby nik nevidel ako druhá ruka robí, čo nik nemá vidieť.
zakrývača – bieli svoju minulosť, aby v dnes mohol s nevinnou tvárou tvrdiť „to
nie ja, to oni!“
janičiara -
Viete, kto to boli janičiari? Boli to poturčení prevažne ukradnutí chlapci z kresťanských rodín, u ktorých výchovou dosiahli, že z nich boli tí najzarytejší ochráncovia islámu.

Niekedy mám pocit, akoby tieto stránky zobrala útokom kavaléria janičiarov.

anonym

Nerozumím Vám téměř ani slovo. To se nedá nic dělat.

led

stačí rozmýšľať

anonym

Znám zajimavější a hlavně objektivnější texty.