bolak

Co byste cítili, kdyby někdo před váma zapálil českou vlajku?

Kromě kouře, ptám se na pocity, to je vám doufám jasný..

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná odpověď

Doplňuji:
Cítil bych smutek nad tou osobou. Pokud nemá národní hrdost, je poloviční čech. Určitě bych chtěl vědět důvod proč to udělal.

Další odpovědi
Ar

Jiná odpověď

Pokud by to byl třeba nějaký Srb kterému humanitárně vybombardovali barák a on při tom přiel o rodinu a nebo byl vyhnán ze své vlasti Kosovo, půjčil bych mu zapalovač a podržel žerď při zapalování. Podobě bych se zachoval, kdyby šlo o protesty jinýc národů které okupujeme.
Pokud by to byl ,ale jen nějaký rádoby sportovní fanoušek, který neuesl prohru, hluboce bych jím opovrhoval. Možná by se mi i spalšily ruce.

badisko

Byl bych rozčilený

Zalezelo by na okolnostech …lide prece jen delaji nekdy silene veci…ja osobne miluji Ceskou zem …ikdyz v ni leta nebydlim je to proste tak ..jen se mi nezamlouva trh prace obcas ta politika …ale stejne pivo mame nej a holky taky…takze nevim proc by nekdo nicil ceskou vlajku jako simbol statu .....a pokud by to byl cizinec bral bych to jako provokaci v tom pripade bych ji branil…a vite jak to pak dopada zlomena celist a podobne …

anonym

Jiná odpověď

Cítila bych jako svou občanskou povinnost chytit ho za límec a dát mu pár facek, aby se koukal vzpamatovat.
Jaký smysl má pálit vlajku? Čadí to, páchne to a zamořuje ovzduší. Jako protest proti čemukoliv je to tak ubohé, že se dá určitě vymyslet spousta vhodnějších a účinnějších způsobů jak protestovat. Nemám totiž pocit, že vlajka je na straně důvodů k naší nespokojenosti. Pokud se nám něco nelíbí na politicích, tak bychom si měli najít způsob, jak je přimět poslouchat, co si myslí voliči. Jsou určitě přiměřejší způsoby protestu proti čemukoliv než něco zničit.

Kamionak09

Byl bych rozčilený

osamělývlk

Byl bych rozčilený

zjentek

Bral bych to jako nějakou recesi či co

Proč by to někdo na světě dělal? Leda, že by ji zapálil nějaký čech. A tomu bych se nedivil. Takže ani ne recese, ale spíše- či co .)

aramah

Asi bych cítila bezmoc,neb nejsem fyzicky tak zdatná abych ho nakopala do — však víte...............

anonym

aramah, ale za pokus by to stalo ! :) -iv-

aramah

  • iv- dostala bych tak akorát přes zobák,nato se mám až moc ráda 🙂

anonym

:)