Alešek Fialů

Co bylo ve filmu Vinnetou a míšenka Apanači, že prý nezbyly peníze na závěrečnou bitvu?

Někde jsem četl o tom, že ve filmu Vinnetou a mišenka Apanači už nezbyly peníze na závěrečnou bitvu, ale teď nevím, jestli to bylo u českého znění, nebo jestli to bylo při natáčení. Děkuji.

Odpovědi
Kelt

Film byl natočený v šedesátých letech, párkrát jsem ho viděl v televizi a mám všechny ty filmy na DVD To je ale jiný obraz než původní, jiný zvuk a možná i jiné dialogy a dabing. Nepátral jsem po detailech. Scéna se netočí proto, že nejsou peníze nebo umřeli aktéři.