Anonym*****

Co bych si s sebou měla vzít na náborový den, když jdu žádat o brigádu?

Přesněji, jdu do BlackDeckeru na náborový den a je mi 15 let. Nevím ale přesně, co bych si měla vzít s sebou. Asi občanský průkaz, vysvědčení 9.ročníku (aby viděli, že mám dokončené základní vzdělání), ale už nic jiného mně nenapadá.
Poradíte mi prosím?

Odpovědi
Slecna 007

Myslím, že je to dostačující. V jedné firmě jsem dělala nábory a bylo to hlavně o seznámení s prostředím, prací, požadavky, možnostmi. Pak byly cca pěti až desetiminutové pohovory. Pokud nepíšou něco konkrétního, co mít jistě sebou, pak jdi jen s OP. Hodně štěstí.