Bananovysala

Co bych mohla napsat do čtenářského deníku?

Ahoj, chtěla bych si od vás nechat poradit. Jakou knížku byste mi doporučili přečíst a napsat do čtenářského deníku? (7.trida)

Odpovědi
annas

Můžete si zapsat informace o knize, která vás zaujme, nebo jste o ní mluvili ve škole. Může se vám líbit jiná kniha než mně.

Existuje seznam doporučené literatury, který je sestavovaný s výhledem na maturitní zkoušku, tedy doplněný dalšími díly od autorů, s nimiž se seznamujete na SŠ a patří k významným představitelům určitého typu literatury.

Knihy doporučují odborníci, proto nabídka odpovídá běžnému čtenáři, můžete jí rozumět a o knize diskutovat.

V odkazu najdete knihy pro 6.- 9. třídu, tudíž si některou vyberte.
http://www.do­macipripravac­j.estranky.cz/clan­ky/doporucena-cetba-pro-6.---9.-rocnik.html

ivzez

Vedle výborných návrhů Annas se můžeš obrátit na svou češtinářku.

Ještě lepší by bylo zajít do nejbližší knihovny a nechat si poradit tam.
Pokud tě některá kniha zaujme, budeš si pravděpodobně moci rovnou vypůjčit.