denibara

Co bych měla koupit své neteři, když budu její kmotra?

Nejlepší odpověď
anonym

Krásný dárek jsou malé,zlaté,ná­ušničky.Bude mít vzpomínku na dlouhá léta.

Další odpovědi
dědapetr

Nejlépe něco zlatého.

panenka

Já jsem kupovala naušničky,můžeš jí taky koupit křížek na řetízek,moje známá koupila dokonce i nočník 🙂když jsem to slyšela tak jsem se zasmála ale je to taky dárek pro malou.Zkrátka něco co ještě nemá kdyžtak se domluv s rodiči oni ti určitě poradí.

anonym

Zlate nausnicky , nebo boticky od Diora . 🙂 Ty dostala od kmotry mala Paroubkova a byl z toho pekny poprask. 🙂 -iv-

dudu

Vhodný je též zlatý přívěsek se znamením hospokopu narození a jste-li štědrá teta tak i s řetízkem.

Salvaje

Já bych volila náušničky. Nebo řetízek s písmenem, na které začíná její jméno. Ale poradila bych se s rodiči…

Housenka1973

Nedávno jsem na netu hledala zlaté náušničky pro dcerku a na adrese www.hodinky-klenoty.cz byly krásné malinké zlaté hodinky se zirkonem – jako přívěsek na zlatý řetízek a byli pojmenovány přímo jako křtící…mě by se takový dárek moc líbil. A byly za docela rozumnou cenu. Něco takového se kdysi „do kolébky“ dávalo.