delabrutale

Co by vám méně vadilo? Paroubek na hradě či Komunisti u moci?

… otázka je dána v názvu.

Nejlepší odpověď
rynek878

při této sestavě mi naskočila husina jak pralinky,to je snad přímo vražedná kombinace.

Další odpovědi
quentos

jasně že Paroubek, ale pak nastává otázka, co by dělal – kdysi se přece vyjádřil, že by mu nebyla proti mysli užší spolupráce s KSČM.

ten který je

Vadilo by mne obojí a nekažte mi náladu hned po ránu. 😉

kokoťenko

snad jen horší kombinace je..komunisti na hradě,Paroubek u moci

anonym

Strašné představy.

kupkina

Paroubek na jakémkoliv hradě jako turista je neškodný. Možná bych mu svěřila i funkci kastelána.

Nuk nuk

Obojí stejně. Komunisty u moci jsem zažila a ač jsme nebyli úplně disidentská rodina, přesto nám ten život nijak nezpříjemňovali.
Paroubek trpí diktátorským syndromem, takže čím více bude mít moci, tím bude pro národ nebezpečnější.

Miroslavst

A proč je tato otázka v kategorii psi? Že by to souviselo s otázkou v názvu? 🙂

.

Paroubek na hrade. Pokud budou komunisti u moci, tak to bude snad diky svobodnym volbam.? Pak si za to muzeme sami.
Na druhou stranu, proc by se na moci nemohli podilet, kdyz je tolik lidi voli?
Pokud se toto nekomu nelibi, tak jeste nepochopil, co je to demokracie.

panenka

Mě by vadilo méně Paroubek na hradě.

RAB

Rozhodně by mi méně vadilo Parouek na hradě.

Jahoda

Méně by mi vadil Paroubek na hradě 🙂

ReHu

Mně? Obojí. Ale, jak píše Kukpina, záleží na tom, co by Par. na hradě, nebo na Hradě? dělal.

kočíčí

Kdybych s měla vybrat,tak Paroubek na hrad,komunisty ne­eee.

Zdroj: kočičí

brezovak

Paroubek na hrade ? jedine v dosti hluboke hladomorne a komunisti jsou u moci stale jen se po roce 1989 rozutekli do vicero stran