FandaLanda

Co by si o nás nyní TGM pomyslel?

Meče zarezly, krysy z kanálu nám vylezly. Kde je ta čistota? Kam zmizela čest, odvaha, ochota? To by se podivil pan tatíček Masaryk, kdyby žil. Všichni jsme zapomněli, co legionáři vlastně chtěli…

Odpovědi
Filip84

Kecy v kleci, domněnky, illuse, zkreslený pohled na historii. Tomáš Garrigue Masaryk byl drban, odsouzený kriminálník, anglický špion. A ano, nebyl jediný, a podle toho to tady taky vypadalo a vypadá, nepřekvapivě.

paul1

Nic hezkého. Nevím tedy, kam chodí na informace Filip84, ale trochu úcty by neškodilo.

Kelt

K čemu tyto spekulace. To ses mohl zeptat na svatého Václava, nebo jiné osobnosti. Co si pomyslí lidé za 200 let, kteří budou hledat, kdo se skrýval pod přezdívkou FandaLanda?