Svobodny

Co by se stalo, prosím Vás, kdyby se naopak malé holčičky ženily a naopak malí chlapečci vdávali ? !, Zajímá mne to !

Nejlepší odpověď
Kelt

Kdo se žení a vdává je zřejmé. My pro to máme dva výrazy, takže jsi to možná popletl. To je gramatická konstrukce, která je zažitá. A svatba je dovolena jen od určitého věku.

Další odpovědi
Drap

Nestalo by se nic. Jsou to jen bláboly.

aliendrone

No, ono se to děje v podstatě už dnes (až na ten nízký věk). Nevíš o existenci „mamínků“ a „tatínek“? ;) :D :D
A ten věk… všeho dočasu. Nebude to dlouho trvat a dovezení samopalláhové se rozmnoží tak, že si prosadí silou právo šaríja, bo se množí rychleji, než švábi. :(
Pak si přijdeš i ty „na své“. ;) :D :D

paul1

To jako že by se uskutečnilo něco na způsob pohádkové krajiny Puntanela?

JežíšKristus

Navýšila by se statistika uzavřených sňatků.