bolak

Co by se stalo, kdyby člověka trefili tejzrem dva policajti v tu samou chvíli? Mohlo by to ohrozit jeho život?

Nejlepší odpověď
ponovotny

je už docela hromada úmrtí po použití jednoho. Ale dobrá otázka. Asi by záleželo i na takových faktorech jako jestli by ty tasery měli úplně stejnou frekvenci pulzů, nebo v jaké situaci by se účinky sčítali. Z principu ale více taserů – zajícova smrt ;)