_136

Co by na to dneska řekli Václav Havel a Karel Kryl kdyby videli dnešní neustále demonstrace proti vládě Andreje Babiše?

Věřím že Kdyby dneska ty demonstrace na vaclavaku videli Václav Havel a Karel Kryl určitě by měli radost a začali by tleskat do rytmu!

Odpovědi
Ametyst

Každý z nich by řekl úplně něco jiného. Havel hodil Karla Kryla dost sprostě přes palubu, zatímco si na Hrad vzal všelijaké obskurní figurky a věrné kývaly.

elkon

Opilec by asi souhlasil, ale Karel by měl rozum.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.