Janilivi

Co byste udělali, kdybyste zjistili, že se vaše dítě poškozuje (řeže)?

Nejlepší odpověď
anonym

nařezal bych mu, ať to má komplet

Další odpovědi
Agneta

Chudáčci patří na psychiatrii. Určitě se to může u jednoho až dvou ze sta vyskytnout. Jsou pouze defektní, nic jiného:DD

Drap

Myslím, že pořádných pár facek by to vyřešilo.

da ny

Pokud to nemí jen forma sprostého (moderní) vydírání rodičů (asi i nařezat ;), komunikovat) =>
Zamyslela bych se jako rodič nad tím, co dělám špatně, že mé dítě psychicky strádá a je nedostatečně vybavené pro život, nic !neunese"..
Někdy musí pomoci odborník v oboru psychologie a psychiatrie celé rodině…

GM

Šla bych s ním na psychiatrii.