Monny

Co by jste udělali takovým lidem?

Nějak se to rozmohlo,že někteří kradou na hrobech a ještě je k tomu ničí.

Nejlepší odpověď
hanulka11

bych jim…urazila ruce ,třeba obě-jestli by to pomohlo

Další odpovědi
led

Verejnoprospešné práce na cintorínoch s výrazným označením „Zlodej na cintoríne“ spojené s nahradením a odstránením spôsobených škôd.

Mili @

Jó, ukradnou věnec z hrobu a za rohem znovu prodají…
Jenže toho prevíta musí nejdřív někdo chytit!!!

ten který je

Je to hyenismus nejhrubšího kalibru.Divím se že se ti zloději a vandalové nebojí že je může stihnout trest možná ne ten pozemský…

dabel

Rovnou bych je střílela tohle se přeci nedělá.Ničit památku zesnulých

mosoj

A jaký trest je může stihnout, když kradou po kouskách, maximálně přestupkové řízení.

Ne že bych toho byl zastáncem ale v arabských zemích by mu ruku buťto usekli, nebo humánně amputovali.

oskar

Jo zloději u nás mají zelenou.Zloděj Vás může okrást a vy mu nesmíte ublížit.