Amy9898

Co by jste dělali,kdyby jste byli úplně na dně?

Nejlepší odpověď
badisko

Pockal bych… az se to vyvrbi nic v zivote neni tak hrozne a kazdy kdo se trapi ma to sve trapeni za to nejvetsi …
Podle fotky jses mladicka ver ze budou i horsi veci …nez co te trapi zrovna ted …je dulezite se otrepat a jit dal ......zivot neni pericko ..ale ani zadnej zmetek a kazda zmena dobra ci spatna by se mela brat z rezervou

Další odpovědi
Kelt

Hlavně tomu nepodléhej, nemůžeš ovlivnit situaci kolem sebe, ale můžeš ovlivnit své myšlení a chování. Odpověz si na tyto otázky? Vidíš, slyšíš, můžeš chodit. Máš kde bydlet, máš střechu nad hlavou? Pokud píšeš, jsi zřejmě připojena na internetu, takže máš i počítač. chodíš do školy a máš přátele, Jsi vděčná za to, že máš rodiče, sourozence, že si můžeš přečíst knihu, že umíš číst, psát a počítat? Je mnoho lidí na této planetě, kteří tyto vymoženosti nemají. Pokud jsi na dně, je to důvod k zamyšlení, jak se ode dna dostat. Na tom dně jsi se nedostala během posledních pěti minut, trvalo to déle. Zjisti si, co jsi udělala a udělej něco, aby si začala stoupat. Chceš aby Ti bylo líp, tak si představ, že už ti tak je. Nezáleží co máš a co nemáš, ale jak přistupuješ k životu. Taková dočasná porážka, jak ty říkáš být na dně, je úžasná lekce ke zdokonalení.

anonym

Být na dně je docela prima – člověk se má od čeho odrazit. Jako u všeho v životě je důležité nic nevzdat, zatnout zuby a snažit se situaci řešit. Někdy to docela drhne, ale nakonec se to podaří.

kamicek1993

znám ten pocit.. bylo všechno v pohodě a potom se všechno pokazilo.. byla jsem na dně a myslela jsem si, že se to už nezlepší… ale věř, že na světě je lidem ještě hůř než nám…

rigormortis

Když si člověk myslí že je to dno, zjistí že to jde ještě hloubš, až na samé dno.

marci1

Co nejrychleji bych se odrazila a vyskočila do co nejvyšší výšky.

zjentek

co to znamená? Jako že by člověk měl třeba prachy a všichni mu na ně zvysoka sr.li? Dokud nejsou jejich? Nebo jak na dně?
Doplňuji:
no a když už seš třeba fakt hodně na dně, tak pořád ještě můžeš natočit třeba s novinky.cz reportáž ve svým soukromí, to může pomoct ,)

Hamon

Číňané údajně mají jedno a totéž slovo pro krizi a příležitost. Každou krizi jde využít, poučit se z ní a ze zkušeností čerpat v budoucnu. Je v pořádku být na dně a chvíli se v tom utápět. Ale potom musíš zvednout hlavu a začít znovu. Udělat z krize příležitost zažít něco nového.

MichalTy

Hamon: Ano, Číňané mají stejné slovo pro krizi jako pro příležitost. Je to kríííležitost :)

Krakis

Řekl bych si-paráda,ještě se mám od čeho odrazit.Pokud už nemáš od čeho,jsi v ******

zjentek

marci1: nejseš ty Maxa nebo jiný skokan?